محل تبلیغات شما

خرید کیف پول چرم طبیعی

من اطمینان ندارم که می توان به طور کامل چرم را دور زدمطمئناً لئونا لوئیس این مسئله را چالش برانگیز می داند ، خصوصاً وقتی که بسیاری از مارک های لوکس که ستاره های پاپ در عکسبرداری می پوشند ، روی پوست حیوانات سنگین استاو می گوید: "این واقعاً دشوار نیست." "من می بینم که بسیاری از طراحان و مارک های نوآور از پارچه های زیبایی استفاده می کنند که پوست حیوانات را درگیر نمی کند - و این باعث امیدواری من است."

خرید کیف پول چرم طبیعی. درست است که تعداد کمی از مارک های جدید ادعا می کنند "پارچه هایی که خونریزی نمی کنند" (یک عبارت پتا)فاوستین اشتاین متز ، نامزد نهایی جایزه LVMH برای سال 2015 ، متقاعد شده است که استعداد قابل توجه خود را در مورد کیف های وگان اعمال کنداو می گوید: "من در یک فیلم دیدم که حیوانات به دلیل خز کشته شدند و گریه کردم." "چرم و خز یک چیز هستند . پرورش حیوان برای کیسه واقعاً پایدار نیست ، این دیوانه است.

خرید کیف پول چرم طبیعی

من تصمیم گرفتم که دیگر نباید از چرم استفاده کنماما فکر می کنم تصمیم باید از طرف مشتری گرفته شوداگر مشتری بیشتر از این چرم نخرد ، اوضاع تغییر خواهد کرد. "

خرید کیف پول چرم طبیعی

برخی از مارک های قدیمی وگان انگلستان ، مانند Beyond Skin و Bourgeois Boheme برای کفش ، و Matt و Nat برای کیف ها ، در طراحی های خود رشد کرده و رشد کرده اندکتاب نگاه Bourgeois Boheme برای فصل پیش رو زیبایی زیبا و فریبندگی "وگان" داردبه سختی می توانید یک صندل چرمی کلاسیک چرمی و Stella - نسخه بی رحمانه میکرو الیاف پشت پنبه ، ساخت پرتغال را تشخیص دهید.

از دیگر خدمات رگالو ،

خرید کیف نه چرم طبیعی می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی آن کلیک کنید.

مشاهده کیف کلیک کنید.

منبع :

regalu.ir

kamy412

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها