محل تبلیغات شما

خرید کیف نه چرم طبیعی

او عاشقانه می گوید: "به نحوه گرفتن نور نگاه کنید." "و پتینا تغییر خواهد کرد: می بینید که این اکنون فقط در آغاز زندگی استبهتر و بهتر خواهد شد. "

خرید کیف نه چرم طبیعی. من در مورد گاو بیچاره تعجب می کنم ، که زندگی اش پایان یافته است تا کمربند شروع شودموضوعی نیست که این صنعتگر به راحتی از آن استفاده کند. "من از همان ابتدا که می دانستم می خواهم کارگر چرم باشم بسیار آگاه بودم که این فقط پارچه ای نیست که با آن کار می کردماین روزی پوست یک حیوان زنده بود.

خرید کیف نه چرم طبیعی

من می خواستم بدانم که این ماده شگفت انگیز از کجا آمده است و در طول آموزش من اصلاً در مورد آن بحث نشده است. " به عنوان بخشی از تلاش خود ، او حیوانات را به قتلگاه سوق داده است - و برخی نیز خودش را ذبح کرده استبرخی از زیباترین قطعات وی ، کیف های چرمی بزرگ ، از گوزن های جاده ای ساخته شده اند.

خرید کیف نه چرم طبیعی

من فکر می کنم که رویکرد او به پیدایش بسیار احترام به حیوان استبرای من این نقطه مقابل زنجیره تأمین آشفته جهانی استاین احساس یک راه انسانی پیش رو استهمه قانع نیستندبیکر می گوید: "به زبان ساده ، چیزی به نام چرم انسانی وجود ندارداز هر کجا که باشد ، چرم محصول یک صنعت بیرحمانه استو امروزه با وجود بسیاری از مواد مصنوعی ، دیگر نیازی به پوشیدن چرم نیست. "

از دیگر خدمات رگالو ،

خرید کیف پول چرم طبیعی می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی آن کلیک کنید.

مشاهده کیف کلیک کنید.

منبع :

regalu.ir

kamy412

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها